Viquilletra 2017-18. Una Viquilletra de tràiler!

Centres participants: Diferència entre les revisions

De Viquilletra
Dreceres ràpides: navegació, cerca
(Oculto la llista de grups d'estudiants perquè tanta cerca semàntica de cada curs bloqueja la pàgina.)
Línia 30: Línia 30:
 
</div>
 
</div>
 
{| width="100%"  
 
{| width="100%"  
 +
<!-- PROVISIONAL supressió d'informació d'equips perquè la pàgina no es carrega -->
 +
<!--
 
|  width="50%" valign="top" style="padding-right:3em" |
 
|  width="50%" valign="top" style="padding-right:3em" |
 +
 
= Grups d'estudiants =
 
= Grups d'estudiants =
  
Línia 178: Línia 181:
  
 
== Grups d'estudiants Viquilletra 2010-11==
 
== Grups d'estudiants Viquilletra 2010-11==
Estem adaptant les pàgines d'aquesta edició al nou format de fitxes adoptat des de novembre de 2011. Pot ser que en el llistat següent encara no hi apareguin tots els grups participants el 2010-11. Si voleu veure tota la llista completa, la trobareu a: [[Presentacions de tots els grups 2010-11|'''participants 2010-11''']]
+
A partir de novembre de 2011 es va adoptar un nou format per a la informació d'equips a Viquilletra, pot ser que en el llistat següent encara no hi apareguin tots els grups participants el 2010-11. Si voleu veure tota la llista completa, la trobareu a: [[Presentacions de tots els grups 2010-11|'''participants 2010-11''']]
 
{{#ask: [[Categoria:Grups]] [[Curs::2010-11]]
 
{{#ask: [[Categoria:Grups]] [[Curs::2010-11]]
 
|?Integrants=Integrat per:  
 
|?Integrants=Integrat per:  
Línia 188: Línia 191:
  
 
|  width="50%" valign="top" |
 
|  width="50%" valign="top" |
 
+
-->
 
= Llistat de centres =
 
= Llistat de centres =
  

Revisió del 15:44, 17 jul 2018

113 instituts, escoles i altres centres educatius participen a la Viquilletra.

Al wiki hi ha enregistrats 1346 grups d'estudiants (cada grup l'integren 4 o 5 estudiants, de mitjana) i 131 professors.

Loading map...

Les marques representen els centres educatius participants en alguna de les edicions de Viquilletra. Clica-hi i s'obrirà un globus informatiu amb el nom de centre. Si hi entres, podràs accedir a nova informació.

Llistat de centres

Centres participants 2017-18

Hi ha 32 centres participants de Alaior, Badalona, Barcelona, Bigues i Riells, Caldes de Malavella, Castellar del Vallès, Cornellà de Llobregat, Dr. Carulla, s/n, Gandesa, La Canonja, Lleida, Lloret de Mar, Manresa, Mataró, Mislata, Rubí, Sabadell, Sant Antoni de Portmany, Sant Cugat del Vallès, Tortosa, Tàrrega, València.

  1. Josep Miquel Guàrdia (Alaior, , Illes balears)
  2. Isaac Albéniz (Badalona, , Catalunya)
  3. Esteve terradas i illa (Barcelona, , Catalunya)
  4. Col·legi SIL (Barcelona, , Catalunya)
  5. Casp (Barcelona, , Catalunya)
  6. Esteve Terradas (Barcelona, , Catalunya)
  7. Doctor Puigvert (Barcelona, , Catalunya)
  8. Príncep de Girona (Barcelona, , Catalunya)
  9. Institut Poeta Maragall (Barcelona, , Catalunya)
  10. Maria de Bell-lloc (Bigues i Riells, , Catalunya)
  11. CALDES DE MALAVELLA (Caldes de Malavella, , Catalunya)
  12. FEDAC- La Immaculada (Castellar del Vallès, , Catalunya)
  13. Esteve Terradas I Illa (Cornellà de Llobregat)
  14. Esteve Terradas i Illa (Cornellà de Llobregat, , Catalunya)
  15. Montsoriu (Dr. Carulla, s/n, , Catalunya)
  16. Terra Alta (Gandesa, , Catalunya)
  17. Collblanc (La Canonja, , Catalunya)
  18. El Carme (Lleida, , Catalunya)
  19. Lestonnac l'Ensenyança (Lleida, , Catalunya)
  20. Lloret de Mar (Lloret de Mar, , Catalunya)
  21. Pius Font i Quer (Manresa, , Catalunya)
  22. Sant Antoni de Pàdua. Salesians-Mataró (Mataró, , Catalunya)
  23. Maristes Valldemia (Mataró, , Catalunya)
  24. Escola GEM (Mataró, , Catalunya)
  25. Músic Martín i Soler (Mislata, , Comunitat Valenciana)
  26. Escola Parroquial Nostra Senyora de Montserrat (Rubí, , Catalunya)
  27. Vallès (Sabadell, , Catalunya)
  28. Quartó de Portmany (Sant Antoni de Portmany, , Illes balears)
  29. Leonardo da Vinci (Sant Cugat del Vallès, , Catalunya)
  30. Cristòfol Despuig (Tortosa, , Catalunya)
  31. Escola d'arts Ondara, Tàrrega (Tàrrega)
  32. Francesc Ferrer i Guàrdia (València, , Comunitat Valenciana)


Centres participants 2016-17

Hi ha 18 centres participants de Badalona, Barcelona, Bigues i Riells, Cornellà de Llobregat, Granollers, Malgrat de Mar, Manresa, Mislata, Port de Sagunt, Requena, Roses, Rubí.

  1. Isaac Albéniz (Badalona, , Catalunya)
  2. Escola del Treball (Barcelona, , Catalunya)
  3. La Sedeta (Barcelona, , Catalunya)
  4. Escolàpies Sant Martí (Barcelona, , Catalunya)
  5. Esteve Terradas (Barcelona, , Catalunya)
  6. Esteve terradas i illa (Barcelona, , Catalunya)
  7. Col·legi SIL (Barcelona, , Catalunya)
  8. Maria de Bell-lloc (Bigues i Riells, , Catalunya)
  9. Esteve Terradas i Illa (Cornellà de Llobregat, , Catalunya)
  10. Esteve Terradas I Illa (Cornellà de Llobregat)
  11. Carles Vallbona (Granollers, , Catalunya)
  12. Ramon Turró i Darder (Malgrat de Mar, , Catalunya)
  13. Pius Font i Quer (Manresa, , Catalunya)
  14. Músic Martín i Soler (Mislata, , Comunitat Valenciana)
  15. María Moliner (Port de Sagunt, , Comunitat Valenciana)
  16. OLEANA (Requena, , Comunitat Valenciana)
  17. Illa de Rodes (Roses, , Catalunya)
  18. Escola Parroquial Nostra Senyora de Montserrat (Rubí, , Catalunya)


Centres participants 2015-16

Hi ha 21 centres participants de Alaior, Alcover, Badalona, Barcelona, Flix, Granollers, Lloret de Mar, Mislata, Molins de Rei, Requena, Roses, Salou, Sant Joan de les Abadesses, Santa Coloma de Gramenet, Tavernes Blanques, València.

  1. IES Josep Miquel Guàrdia (Alaior, , Illes balears)
  2. Josep Miquel Guàrdia (Alaior, , Illes balears)
  3. Fonts del Glorieta (Alcover, , Catalunya)
  4. Isaac Albéniz (Badalona, , Catalunya)
  5. Escola del Treball (Barcelona, , Catalunya)
  6. Col·legi SIL (Barcelona, , Catalunya)
  7. INS Príncep de Girona (Barcelona, , Catalunya)
  8. Príncep de Girona (Barcelona, , Catalunya)
  9. Flix (Flix, , Catalunya)
  10. Carles Vallbona (Granollers, , Catalunya)
  11. Lloret de Mar (Lloret de Mar, , Catalunya)
  12. Músic Martín i Soler (Mislata, , Comunitat Valenciana)
  13. Molins Manyanet (Molins de Rei, , Catalunya)
  14. OLEANA (Requena, , Comunitat Valenciana)
  15. Illa de Rodes (Roses, , Catalunya)
  16. MARTA MATA (Salou, , Catalunya)
  17. Sant Joan de les Abadesses (Sant Joan de les Abadesses, , Catalunya)
  18. Can Peixauet (Santa Coloma de Gramenet, , Catalunya)
  19. Tavernes Blanques (Tavernes Blanques, , Comunitat Valenciana)
  20. Francesc Ferrer i Guàrdia (València, , Comunitat Valenciana)
  21. Abastos (València, , Comunitat Valenciana)


Centres participants 2014-15

Hi va haver 17 centres participants de Aldaia, Badalona, Badia del Vallès ·, Barcelona, Bigues i Riells, Caldes de Malavella, Figueres, Gandia, Granollers, Jesús, Mollet del Vallès, Parets del Vallès, Requena, Roses, Tàrrega.

  1. Salvador Gadea (Aldaia, , Comunitat Valenciana)
  2. Isaac Albéniz (Badalona, , Catalunya)
  3. Federica Montseny (Badia del Vallès ·, , Catalunya)
  4. INS Príncep de Girona (Barcelona, , Catalunya)
  5. Príncep de Girona (Barcelona, , Catalunya)
  6. Maria de Bell-lloc (Bigues i Riells, , Catalunya)
  7. Caldes de Malavella (Caldes de Malavella, , Catalunya)
  8. Alexandre Deulofeu (Figueres, , Catalunya)
  9. AUSIÀS MARCH (Gandia, , Comunitat Valenciana)
  10. Carles Vallbona (Granollers, , Catalunya)
  11. Daniel Mangrané (Jesús, , Catalunya)
  12. Gallecs (Mollet del Vallès, , Catalunya)
  13. SIParets2 (Parets del Vallès, , Catalunya)
  14. Siparets2 (Parets del Vallès)
  15. OLEANA (Requena, , Comunitat Valenciana)
  16. Illa de Rodes (Roses, , Catalunya)
  17. Vedruna Tàrrega. Col·legi Sant Josep (Tàrrega, , Catalunya)


Centres participants 2013-14

Hi va haver 17 centres participants de Badalona, Barcelona, Castellar del Vallès, Figueres, Flix, Granollers, Molins de Rei, Parets del Vallès, Reus, Rubí, Tarragona, València, Villar del Arzobispo.

  1. Isaac Albéniz (Badalona, , Catalunya)
  2. Cor de Maria-Sabastida (Barcelona, , Catalunya)
  3. INS Príncep de Girona (Barcelona, , Catalunya)
  4. Príncep de Girona (Barcelona, , Catalunya)
  5. FEDAC- La Immaculada (Castellar del Vallès, , Catalunya)
  6. Alexandre Deulofeu (Figueres, , Catalunya)
  7. Olivar Gran (Figueres, , Catalunya)
  8. Flix (Flix, , Catalunya)
  9. Carles Vallbona (Granollers, , Catalunya)
  10. Molins Manyanet (Molins de Rei, , Catalunya)
  11. Siparets2 (Parets del Vallès)
  12. Maria Cortina (Reus, , Catalunya)
  13. Torrent dels Alous (Rubí, , Catalunya)
  14. Tarragona (Tarragona, , Catalunya)
  15. Vedruna Sagrat Cor (Tarragona, , Catalunya)
  16. Serpis (València, , Comunitat Valenciana)
  17. La Serranía (Villar del Arzobispo, , Comunitat Valenciana)


Centres participants 2012-13

Hi va haver 28 centres participants de Aldaia, Badalona, Barcelona, Benidorm, Bigastro, Castellar del Vallès, El Vendrell, Esplugues de Llobregat, Gandesa, Granollers, Lleida, Llíria, Maó, Molins de Rei, Parets del Vallès, Riba-roja de Túria, Santa Coloma de Gramenet, Tarragona, Tavernes Blanques, Tàrrega, València.

  1. Salvador Gadea (Aldaia, , Comunitat Valenciana)
  2. Isaac Albéniz (Badalona, , Catalunya)
  3. Pau Casals (Badalona, , Catalunya)
  4. Doctor Puigvert (Barcelona, , Catalunya)
  5. Dr Puigvert (Barcelona, , Catalunya)
  6. Escola Santa Anna (Barcelona, , Catalunya)
  7. Beatriu Fajardo (Benidorm, , Comunitat Valenciana)
  8. Miguel Hernández (Bigastro, , Comunitat Valenciana)
  9. FEDAC- La Immaculada (Castellar del Vallès, , Catalunya)
  10. Mediterrània (El Vendrell, , Catalunya)
  11. Escola Garbí (Esplugues de Llobregat, , Catalunya)
  12. Terra Alta (Gandesa, , Catalunya)
  13. Carles Vallbona (Granollers, , Catalunya)
  14. Lestonnac l'Ensenyança (Lleida, , Catalunya)
  15. Laurona (Llíria, , Comunitat Valenciana)
  16. Pasqual Calbó i Caldés (Maó, , Illes balears)
  17. Molins Manyanet (Molins de Rei, , Catalunya)
  18. Torre de Malla (Parets del Vallès, , Catalunya)
  19. SIParets2 (Parets del Vallès, , Catalunya)
  20. El Quint (Riba-roja de Túria, , Comunitat Valenciana)
  21. Can Peixauet (Santa Coloma de Gramenet, , Catalunya)
  22. FCP Sagrat Cor (Tarragona, , Catalunya)
  23. Tavernes Blanques (Tavernes Blanques, , Comunitat Valenciana)
  24. Ondara (Tàrrega, , Catalunya)
  25. Serpis (València, , Comunitat Valenciana)
  26. Francesc Ferrer i Guàrdia (València, , Comunitat Valenciana)


Centres participants 2011-12

Hi va haver 28 centres participants de Badalona, Barcelona, Begues, Calvià, Castellar del Vallès, Cervelló, Esplugues de Llobregat, Lleida, Llucmajor, Maó, Molins de Rei, Palma, Parets del Vallès, Riba-roja de Túria, Sabadell, Sant Quirze del Vallès, sa Pobla.

  1. Pompeu Fabra (Badalona, , Catalunya)
  2. Pau Casals (Badalona, , Catalunya)
  3. Isaac Albéniz (Badalona, , Catalunya)
  4. Dr Puigvert (Barcelona, , Catalunya)
  5. Institut Vila de Gràcia (Barcelona, , Catalunya)
  6. Doctor Puigvert (Barcelona, , Catalunya)
  7. Escola Projecte (Barcelona, , Catalunya)
  8. Col·legi Sant Lluís de Pla i Amell Bosch (Begues, , Catalunya)
  9. Calvià (Calvià, , Illes balears)
  10. FEDAC- La Immaculada (Castellar del Vallès, , Catalunya)
  11. Cervelló (Cervelló, , Catalunya)
  12. Escola Garbí (Esplugues de Llobregat, , Catalunya)
  13. Lestonnac l'Ensenyança (Lleida, , Catalunya)
  14. Llucmajor (Llucmajor, , Illes balears)
  15. Pasqual Calbó i Caldés (Maó, , Illes balears)
  16. Molins Manyanet (Molins de Rei, , Catalunya)
  17. Joan Maria Thomàs (Palma, , Illes balears)
  18. Arxiduc Lluís Salvador (Palma, , Illes balears)
  19. Josep Maria Llompart (Palma, , Illes balears)
  20. Juníper Serra (Palma, , Illes balears)
  21. SIParets2 (Parets del Vallès, , Catalunya)
  22. Torre de Malla (Parets del Vallès, , Catalunya)
  23. El Quint (Riba-roja de Túria, , Comunitat Valenciana)
  24. Escola Pia de Sabadell (Sabadell, , Catalunya)
  25. Institut Sant Quirze del Vallès (Sant Quirze del Vallès, , Catalunya)
  26. Can Peu Blanc (sa Pobla, , Illes balears)


Centres participants 2010-11

Hi va haver 11, centres participants de Badalona, Barcelona, Begues, Lleida, Molins de Rei, Parets del Vallès, Sabadell, Sant Martí Sarroca que ja tenen la seva fitxa a Viquilletra. (Atenció: estem fent millores als continguts de la 1a edició i pot ser que hi faltin centres participants).

  1. Isaac Albéniz (Badalona)
  2. Doctor Puigvert (Barcelona)
  3. Dr Puigvert (Barcelona)
  4. Col·legi Sant Lluís de Pla i Amell Bosch (Begues)
  5. El Carme (Lleida)
  6. Lestonnac l'Ensenyança (Lleida)
  7. Molins Manyanet (Molins de Rei)
  8. SIParets2 (Parets del Vallès)
  9. Torre de Malla (Parets del Vallès)
  10. Vallès (Sabadell)
  11. Alt Foix (Sant Martí Sarroca)


clica el botó per afegir la pàgina sobre el teu centre a Viquilletra. Per afegir un Grup d'estudiants heu de donar-vos d'alta com a usuaris amb el nom del grup i després omplir un formulari a la pàgina d'usuari.